ZAREZERWUJ WIZYTĘ NA BADANIE WZROKU Z UWAGI NA SYSTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ GABINET CZYNNY TYLKO W PONIEDZIAŁEK I ŚRODĘ W WYZNACZONYCH GODZINACH
Gabinet okulistyczny w Płońsku prowadzony jest przez doświadczoną i kompetentną lekarz medycyny okulistę Agnieszkę Koziak-Dołkowską.
Wieloletnie doświadczenie na rynku okulistycznym sprawia, że możemy zaoferować Państwu sprawne i terminowe wykonywanie wszelkich badań, mających na celu badanie, poprawę lub całkowite zniwelowanie uciążliwych dolegliwości wzroku. Posiamy specjalistyczny, nowoczesny sprzęt diagnostyczny dzięki któremu możemy wykonywać różnorodne badania dna oka, widzenia barw, refrakcji oka, ostrości wzroku do dali i bliży, przedniego odcinka oka oraz innych komputerowych badań wzroku.
 
Wykonujemy szereg badań profilaktycznych i okresowych dla kierowców i pracowników.
Oferujemy usługi z zakresu:
  • badania wad refrakcji, właściwy dobór okularów i soczewek kontaktowych,
  • pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego,
  • badania przedniego odcinka oka,
  • kwalifikujemy Pacjentów do zabiegów i na kontrole pooperacyjne,
  • leczymy schorzenia siatkówki,
  • leczenia zachowawczego, obejmującego choroby zapalne, alergiczne, zaćmę, jaskrę itp.
W gabinecie przyjmuje lekarz okulista Agnieszka Koziak – Dołkowska z porad której mogą Państwo skorzystać po wcześniejszym umówieniu terminu.
Mogą się Państwo umówić telefonicznie pod numerem 604 227 343 lub osobiście w naszym salonie.

 

Badaj swój wzrok regularnie.
Lekarze okuliści zalecają, by przynajmniej raz na 2 lata poddawać się kontrolnemu badaniu wzroku. Dla dzieci i osób powyżej 70 roku życia zalecają badania kontrolne raz w roku  (jeśli Twój specjalista nie zalecił Ci inaczej). Badania kontrolne pozwalają odpowiednio wcześnie wykryć wczesne oznaki chorób oczu  takich jak jaskra czy zaćma oraz nadciśnienie, cukrzycę i inne choroby.
Godziny przyjęć:
Poniedziałek
10.00 – 12.00
14.00 – 16.30
Wtorek
10.00 – 14.00
 
Środa
14.00 – 17.30
 
Czwartek
10.00 – 14.00
 
Piątek
10.00 – 14.00
 

Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z Nami!

+48 604 541 712