Soczewki okularowe dwuogniskowe - Porady jakie okulary wybrać i jak z nich korzystać - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Soczewki okularowe dwuogniskowe

Salon Optyczny Piotr Dołkowski
Opublikowany przez w Okulary ·
Od niedawna mój zakład optyczny w Płońsku zaczął współpracę z firmą SHAMIR która produkuje soczewki okularowe. Jedną z wielu ciekawych soczewek które mają w swojej ofercie jest soczewka dwuogniskowa bez widocznej wtopki SHAMIR DUO. Jest to soczewka dwuogniskowa wykonana w technologii FreeForm™ przeznaczona dla osób mających wadę wzroku do dali i do bliży. Kupując oprawę okularową z zamontowanymi soczewkami DUO uzyskujemy okulary uniwersalne do "chodzenia" i "czytania". Jest to bardzo wygodne dla osób które pracują w biurze, w fabryce gdyż nie muszą zmieniać okularów w czasie pracy. Bardzo dobrze sprawdzają się w sklepie gdy musimy widzieć towary z daleka a potem chcemy przeczytać cenę i skład produktu.
Największe zalety soczewki to:
Nowy wygląd
Soczewki dwuogniskowe Duo pozbawione są widocznej linii kojarzonej z podeszłym wiekiem. Są łatwiejsze do czyszczenia.
Harmonijne widzenie
Soczewki Duo zapewniają  przejrzyste widzenie i łagodne przechodzenie pomiędzy obszarami  widzenia co bardzo poprawia komfort widzenia.
Większy wybór
Pozbawione ograniczeń soczewki Duo produkowane są z szerokiej gamy materiałów i uszlachetniane nowoczesnymi powłokami z których szczególnie polecaną jest powłoka antyrefleksyjna Glacier Plus.


Wróć do spisu treści