Promocje wakacyjne soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji - Porady jakie okulary wybrać i jak z nich korzystać - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Promocje wakacyjne soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji

Salon Optyczny Piotr Dołkowski
Opublikowany przez w Soczewki kontaktowe ·
Zaczęły się WAKACJE i sezon urlopowy. Częściej niż zwykle chcielibyśmy odłożyć nasze okulary korekcyjne do szafy i założyć modne okulary przeciwsłoneczne lub zagrać w tenisa lub piłkę nożną bez okularów. Idealnym rozwiązaniem zastępującym okulary są soczewki kontaktowe. Według lekarzy im częściej zmieniamy soczewki tym lepiej dla naszych oczu. Najlepszym rozwiązaniem są soczewki jednodniowe, które zakładamy rano, zdejmujemy wieczorem i ... wyrzucamy. Nie musimy mieć płynu pielęgnującego soczewki, nie czyścimy soczewek, nie odczuwamy dyskomfortu noszenia soczewki, który występuje w soczewkach 2 tygodniowych lub miesięcznych w ostatnich dniach ich "ważności".
Minusem soczewek jednodniowych jest ich cena, ale cóż - coś za coś.
Osób stale noszących soczewki kontaktowe 2 tygodniowe lub miesięczne nie muszę przekonywać do korzyści, które zapewniają. Na czas Wakacji obniżam ceny na soczewki kontaktowe. Szczegóły na Facebooku i w Salonie Optycznym na ul. Ogrodowej w Płońsku.
Jeżeli chcecie Państwo coś zmienić w swoim wyglądzie na okres wakacji - to proponuję kolorowe soczewki kontaktowe. Mam w ofercie soczewki FreshLook w różnych kolorach. Oczywiście nie zmienią koloru oczu w 100% ale spróbować warto.
Dodatkowa oferta wakacyjna dotyczy płynów pielęgnacyjnych ReNu Multiplus i MPS dla oczu wrażliwych. Proponuję zakup zestawu płynów 360 i 120 ml w cenie 40 zł brutto.


Wróć do spisu treści