Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych - Porady jakie okulary wybrać i jak z nich korzystać - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych

Salon Optyczny Piotr Dołkowski
Opublikowany przez w Soczewki kontaktowe ·
Płyn Complete ReviteLens który wprowadziłem niedawno do sprzedaży w moim salonie optycznym to nowa generacja wielofunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych do soczewek kontaktowych. Jest dostępny w butelkach o pojemności 360 ml i 120 ml. Płyn został opracowany niedawno między innymi na podstawie badań użytkowników soczewek kontaktowych i oferuje doskonałe właściwości czyszczące i dezynfekujące bez utraty  komfortu. Skutecznie usuwa białka i lipidy, charakteryzuje się niską toksyczność dla  tkanek oka oraz jest przeznaczony do pielęgnacji  soczewek silikono – hydrożelowych i konwencjonalnych.
Płyn składa się z  dwóch komplementarnych środków dezynfekujących oraz systemu  buforującego co skutecznie zwalcza Acanthamoebę i inne drobnoustroje odporne na niektóre płyny wielofunkcyjne.
Skład płynu: Aleksydyna 0,00016%, polikwaternium- 1 0,0003%, kwas borowy,  boran sodu dziesięciowodny, Tetronic 904, edetynian disodu (EDTA),  cytrynian trójsodowy dwuwodny, chlorek sodu i woda oczyszczona.


Wróć do spisu treści