Soczewki okularowe dwuogniskowe

Przejdź do treści

Soczewki okularowe dwuogniskowe

Opublikowane według Piotr D w Okulary · 5 Grudzień 2018
Jedną z wielu ciekawych soczewek które mam w swojej ofercie jest soczewka dwuogniskowa bez widocznej wtopki SHAMIR DUO. Jest to soczewka wykonana w technologii FreeForm™ przeznaczona dla osób mających wadę wzroku do dali i do bliży. Soczewki DUO są tańsza alternatywą soczewk progresywnych. W odróżnieniu od soczewki progresywnej DUO nie posiada pełnego widzenia odległości pośrednich. Kupując oprawę okularową z zamontowanymi soczewkami DUO uzyskujemy okulary uniwersalne do "chodzenia" i "czytania". Jest to bardzo wygodne dla osób które pracują w biurze, w fabryce gdyż nie muszą zmieniać okularów w czasie pracy. Bardzo dobrze sprawdzają się w sklepie gdy musimy widzieć towary z daleka a potem chcemy przeczytać cenę i skład produktu.
Największe zalety soczewki to:
Nowy wygląd
Soczewki dwuogniskowe Duo pozbawione są widocznej linii kojarzonej z podeszłym wiekiem. Są łatwiejsze do czyszczenia.
Harmonijne widzenie
Soczewki Duo zapewniają  przejrzyste widzenie i łagodne przechodzenie pomiędzy obszarami  widzenia co bardzo poprawia komfort widzenia.
Większy wybór
Pozbawione ograniczeń soczewki Duo produkowane są z szerokiej gamy materiałów i uszlachetniane nowoczesnymi powłokami z których szczególnie polecaną jest powłoka antyrefleksyjna Glacier Plus.Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0

ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712
Email:
biuro@soczewkiplonsk.pl
Wróć do spisu treści