Okulary

W naszym Salonie Optycznym wykonujemy okulary korekcyjne na podstawie recepty okularowej wykorzystując soczewki okularowe firm Essilor, Shamir i Progress. Soczewki okularowe dobieramy w zależności od ich mocy tak, aby okulary były lekkie, maskowały wadę wzroku oraz aby były funkcjonalne. Najczęściej wykonujemy okulary z soczewek w indeksie 1,6 które są o ok. 30% cieńsze i lżejsze od standardowych soczewek wykonanych w indeksie 1,5.


Soczewki przez nas proponowane mają powłokę antyrefleksyjną oraz powłokę hydrofobową i oleofobową, które ułatwiają utrzymanie czystych okularów. Na naszych soczewkach zanieczyszczenia są łatwe do usunięcia, czyszczenie soczewek szmatką irchową nie pozostawia smug.


W zależności od sposobu użytkowania dobieramy właściwy rodzaj soczewek. Inne soczewki będą najlepsze dla osób pracujących przy komputerze, inne dla kierowców, inne dla dzieci jeszcze inne dla osób po „czterdziestce”. Poniżej w poszczególnych zakładkach przedstawiamy szczegółowy opis soczewek w zależności od użytkowania.

Okulary progresywne

Okulary do komputera

Okulary progresywne

Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z Nami!

+48 604 541 712