Płyny pielęgnacyjne

Płyn Horien Multi-Purpose Solution

Płyn, który świetnie nawilża i odświeża soczewki. Płyn jest jałowym roztworem wodnym, który zawiera bufor borowy, sól sodową i chlorek sodu. Świetnie czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki.Sprzedajemy płyn w opakowaniach 500 ml, 360 ml, 120 ml, 60 ml.

Płyn ReNu Multiplus

Płyn wielofunkcyjny do pielęgnacji soczewek kontaktowych, dzięki któremu możesz poczuć komfort noszenia soczewek jak przy stosowaniu nowych soczewek każdego dnia. ReNu MultiPlus otacza soczewki ochronną warstwą, wpływając na komfort ich noszenia przez cały dzień. Przeznaczony jest do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Stosowany codziennie usuwa nagromadzone osady białkowe. Poznaj uczucie, jakie towarzyszy noszeniu codziennie nowej pary soczewek. Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 120 ml, 60 ml.

Płyn ReNu MPS Multi-Purpose Solution

Płyn wielofunkcyjny który jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Płyn wielofunkcyjny Renu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem. Służy do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 120 ml, 60 ml.

Płyn SOLO-CARE AQUA

Płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, który w szczególny sposób chroni je przed wysychaniem. Dzięki temu Twoje oczy będą w pełni nawilżone przez cały dzień. Zawiera Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. W porównaniu z innymi płynami SOLO-care AQUA zapewnia soczewkom nawet do 90% lepsze nawilżenie. Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy komputerze. Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 90 ml.

Jeśli masz jakieś pytanie, skontaktuj się z Nami!

+48 604 541 712