OKULARY

Przejdź do treści
WŁAŚCIWIE DOBRANE OKULARY ZDOBIĄ CZŁOWIEKA

W naszym Salonie Optycznym wykonujemy okulary korekcyjne na podstawie recepty okularowej wykorzystując soczewki okularowe firm Essilor, Shamir i Progress. Soczewki okularowe dobieramy w zależności od ich mocy tak, aby okulary były lekkie, maskowały wadę wzroku oraz aby były funkcjonalne. Najczęściej wykonujemy okulary z soczewek w indeksie 1,6 które są o ok. 30% cieńsze i lżejsze od standardowych soczewek wykonanych w indeksie 1,5.
Soczewki przez nas proponowane mają powłokę antyrefleksyjną oraz powłokę hydrofobową i oleofobową, które ułatwiają utrzymanie czystych okularów. Na naszych soczewkach zanieczyszczenia są łatwe do usunięcia, czyszczenie soczewek szmatką irchową nie pozostawia smug.
W zależności od sposobu użytkowania dobieramy właściwy rodzaj soczewek. Inne soczewki będą najlepsze dla osób pracujących przy komputerze, inne dla kierowców, inne dla dzieci jeszcze inne dla osób po "czterdziestce". Poniżej w poszczególnych zakładkach przedstawiamy szczegółowy opis soczewek w zależności od użytkowania.
ADRES:

09-100 Płońsk
ul. Ogrodowa 1 B


GODZINY PRACY

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
​​Sobota: 9:00 - 12:00
Tel. 604 541 712
Email:
biuro@soczewkiplonsk.pl
Wróć do spisu treści