Płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych w zakładzie optycznym w Płońsku - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych w zakładzie optycznym w Płońsku

SKLEP OPTYCZNY
Płyn RENU MPS Multiplus
Renu MPS Multi-Purpose Solution to płyn wielofunkcyjny który jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.
30,00 zł
Dodaj
Płyn SOLO CARE 360 ml
SOLO-care AQUA to płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, który w szczególny sposób chroni je przed wysychaniem. W porównaniu z innymi płynami SOLO-care AQUA zapewnia soczewkom nawet do 90% lepsze nawilżenie. Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy komputerze.
30,00 zł
Dodaj
Płyn RENU Multiplus
ReNu Multiplus to płyn wielofunkcyjny do pielęgnacji soczewek kontaktowych, dzięki któremu możesz poczuć komfort noszenia soczewek jak przy stosowaniu nowych soczewek każdego dnia. Przeznaczony jest do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych.
15,00 zł
Dodaj
Płyn HORIEN Multi-Purpose Solution 500 ml
Płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych Horien Multi-Purpose Solution. Przeznaczony jest do czyszczenia, spłukiwania, dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych.
24,00 zł
Dodaj
Wróć do spisu treści