Nowości w ofercie zakładu optycznego w Płońsku - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Nowości w ofercie zakładu optycznego w Płońsku

Wprowadziłem do sprzedaży soczewki okularowe Shamir w indeksie 1,6 z powłoką hydrofobową i antystatyczną Glacier. Powłoka zawiera antyrefleks oraz powoduje że kurz, woda i olej nie przywierają do soczewek przez co utrzymują soczewki w czystości i są łatwiejsze do czyszczenia. Nowszą powłoka antyrefleksyjną jest Glacier Plus UV który dodatkowo chroni przed promieniowaniem UV światła padającego i odbitego, redukuje oślepiające światło i jest dodatkowo wzmocniona co przedłuża jej trwałość.Od dnia 09.10.2017 jesteśmy uczestnikami programu Ogólnopolska Karta Seniora z którą Seniorzy dokonujący zakupu nowych okularów, wymiany soczewek w swoich okularach lub dokonujący napraw okularów w moim Zakładzie Optycznym w Płońsku otrzymują rabat w wysokości 10%.
Seniorzy którzy wykonają badania okulistyczne w Gabinecie Okulistycznym lek. Agnieszki Koziak-Dołkowskiej i zdecydują się na realizacje recepty w moim Zakładzie Optycznym otrzymają rabat dodatkowy w wysokości 10 % na nowe okulary.
Zapraszam.


Wprowadziliśmy do stałej oferty nowy płyn czyszczący dla soczewek kontaktowych marki HORIEN. Płyn doskonale czyści miekkie soczewki kontaktowe, jest dostepny w butelkach o pojemności 120 ml, 360 ml i 500 ml w atrakcyjnych cenach. Płyn Horien Multi-Purpose Solution to preparat, który świetnie nawilża i  odświeża soczewki. Płyn jest jałowym roztworem wodnym, który zawiera  bufor borowy, sól sodową i chlorek sodu.
Świetnie czyści, dezynfekuje i  nawilża soczewki.


Pewnie często korzystasz z komputera, smartfona i tabletu co powoduje że  do Twojego oka dochodzi promieniowanie niebieskie, szkodliwe dla plamki  żółtej. Aby tego uniknąć stosujemy w soczewkach okularowych filtr który  dotychczas był nanoszony jako warstwa na soczewce. Charakteryzował się  niebieskim odcieniem soczewki. Teraz w soczewkach nowej technologii  filtr umieszczony jest w masie soczewki przez co soczewka jest  przezroczysta i nie ma niebieskiego zabarwienia. I oczywiście filtr jest  skuteczniejszy. Soczewki Blue Zero występują w indeksie 1,5 oraz 1,6 (cieńsze i lżejsze - polecam do wyższych mocy). Zapraszam do Zakładu Optycznego w Płońsku na ul. Ogrodowej 1 B na  prezentację działania nowej soczewki Blue Zero.

Promocja soczewkowa na WAKACJE
W czasie trwania wakacji bardzo często sięgamy po okulary przeciwsłoneczne, prowadzimy aktywny tryb życia, uprawiamy różne sporty i co tu dużo mówić, chcielibyśmy nasze dobre okulary korekcyjne włożyć do szuflady i nosić soczewki kontaktowe. W ofercie Salonu Optycznego są soczewki kontaktowe Oasys firmy Johnson&Johnson i Biofinity firmy CooperVision. Soczewki sferyczne mamy w pełnym zakresie mocy stale dostępne natomiast na soczewki astygmatyczne trzeba czekać około 14 dni (zwykle bywają szybciej). W okresie wakacyjnym do 31.08.2017 para soczewek sferycznych kosztuje 27 zł, natomiast całe opakowanie 6 szt kosztuje 75 zł.

Pojawiły się w ofercie salonu optycznego w Płońsku nowe oprawki firmy SOLANO posiadające nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją. Jest to idealna propozycja dla osób które nie chcą mieć okularów fotochromowych a szczególnie jest przydatna dla kierowców i wędkarzy. Nakładka jest mocowana magnetycznie i może występować w różnych kolorach. Zastosowana w niej polaryzacja bardzo ogranicza odbicia słońca na drodze lub wodzie. Do tego typu oprawek polecam soczewki w indeksie 1,6 które są lżejsze, cieńsze przez co okulary wyglądają bardziej estetycznie.

Od sierpnia w ofercie zakładu optycznego w Płońsku są soczewki okularowe firmy Shamir, które posiadają bardzo dobre i trwałe powłoki antyrefleksyjne blokujące promieniowanie UV. Nowością jest soczewka dwuogniskowa DUO która nie posiada widocznej "kreski" rozdzielającej część do dali i do bliży przez co jest bardziej estetyczna i łatwiejsza do czyszczenia. Więcej informacji na temat soczewek firmy Shamir udzielam telefonicznie.

Od niedawna ofertę mojego zakładu optycznego w Płońsku rozszerzyłem o kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook o różnych mocach i atrakcyjnych kolorach. Istnieje możliwość uzyskania darmowych soczewek próbnych dobranych w czasie wizyty u Pani doktor okulisty Agnieszki Koziak-Dołkowskiej. Noszenie soczewek kontaktowych jest szczególnie przydatne gdy uprawiamy różne dyscypliny sportowe. Zalecam równolegle z soczewkami kontaktowymi noszenie okularów, szczególnie w domu aby oko odpoczęło od soczewek kontaktowych.

Wprowadziliśmy do sprzedaży nowy uniwersalny płyn wielofuncyjny do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych COMPLETE RevitaLens. Eliminuje 99,99% bakterii oraz grzybów, a także usuwa ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewki. Dzięki systemowi wtórnego zwilżania pomaga utrzymać optymalne, całodzienne nawilżenie soczewek. Płyn sprzedajemy w opakowaniach 360 ml, 120 ml, 60 ml. Więcej informacji...

Dla lepszej ochrony oczu podczas pracy przy komputerze, tablecie wprowadziliśmy do sprzedaży soczewki okularowe LED Control, które blokuje od 30 do 50% niebieskiego światła. Więcej informacji...
Wprowadziliśmy do sprzedaży płyny do pielęgnacji soczewek okularowych, które doskonale czyszczą soczewki okularowe z antyrefleksem (Chemax 3), czyszczą i zapobiegają parowaniu (Chemax 2) oraz płyn czyszczący i dezynfekujący dla alergików z wrażliwą cerą (Chemax Care). Więcej informacji...


NOWA KOLEKCJA OPRAWEK SOLANO !!!!JUŻ W SPRZEDAŻY !!! ZAPRASZAMY !!!

Wróć do spisu treści