Wysokie indeksy soczekew okularowych w zakładzie optycznym w Płońsku - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Wysokie indeksy soczekew okularowych w zakładzie optycznym w Płońsku

OKULARY

WPROWADZILIŚMY NAJCIEŃSZĄ NA ŚWIECIE SOCZEWKĘ SEIKO A-ZONE - soczewka doskonała.
SEIKO jako pierwsza firma na świecie opracowała soczewki podwójnie asferyczne, które są w tej chwili najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem wśród jednoogniskowych soczewek okularowych i eliminują wiele niedogodności związanych z noszeniem okularów. Opracowany w laboratoriach SEIKO EPSON projekt podwójnie asferycznych soczewek SEIKO A-ZONE wyznaczył nowe standardy estetyki, komfortu widzenia, grubości i odwzorowania w soczewkach jednoogniskowych.

Komfortowe widzenie

Klasyczne konstrukcje soczewek (sferyczne i asferyczne) oferują zwykle ostre i wolne od zniekształceń widzenie tylko w centrum soczewki. Patrzenie poprzez boczne powierzchnie soczewki powoduje często zniekształcenia i zamazanie obrazu. Wynika to z geometrii klasycznych soczewek okularowych, która nie zapewnia optymalnej korekcji i powoduje zmianę mocy poza centrum soczewki. Jest to szczególnie odczuwalne u osób z astygmatyzmem i osób wymagających wyższych korekcji wzroku.

Dzięki temu soczewki SEIKO A-ZONE zapewniają naturalne i komfortowe widzenie na całej powierzchni.

Najcieńsze i najlżejsze na świecie soczewki okularowe

Soczewki SEIKO A-ZONE 1.74 są obecnie najcieńszymi na świecie soczewkami organicznymi. Różnica między soczewkami SEIKO A-ZONE a standardowymi soczewkami organicznymi wynosi ponad 60%. Znacznie mniejsza grubość soczewek SEIKO A-ZONE sprawia, że okulary są cieńsze i bardziej płaskie.

Ponieważ soczewki SEIKO A-ZONE są o ponad 60% lżejsze od soczewek mineralnych użytkownik może zapomnieć o noszonych okularach. Znika także zmęczenie i problemy z odciskami na nosie.

Soczewki SEIKO A-ZONE stanowią najlepszy wybór dla osób:
- z wyższymi wadami wzroku
- z wysokim astygmatyzmem
-  szukających najbardziej estetycznych i komfortowych okularów.

Wróć do spisu treści