Salon Optyczny w Płońsku - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Salon Optyczny w Płońsku

Zakład Optyczny w Płońsku technika optyka Piotra Dołkowskiego istnieje od 2007 roku.


Od początku naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm w obsłudze klientów i wykonaniu okularów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku wypracowaliśmy sobie odpowiednią pozycję oraz grono stałych klientów i sprawdzonych partnerów handlowych. Stale poszerzamy swoją ofertę aby w pełni zadowolić naszych Klientów korzystających z okularów i soczewek kontaktowych.

Jesteśmy firmą posiadającą nowoczesny park maszynowy gwarantujący wysoki poziom obróbki soczewek okularowych. Do wykonania okularów korekcyjnych stosujemy soczewki okularowe, które posiadają doskonałe powłoki antyrefleksyjne, fotochromowe firm: Szajna, Shamir, Essilor, ZEISS. Posiadamy w swojej ofercie okularowe soczewki progresywne (specjalnym rodzajem są soczewki progresywne do pierwszych progresywnych okularów, które ułatwiają przystosowanie się do używania okularów progresywnych), wieloogniskowe a także tzw. soczewki "biurowe" do komfortowej pracy przy komputerze w biurze (umożliwiają czytanie dokumentów, widzenie obrazu na monitorze oraz przedmiotów i ludzi w granicach 3 metrów). Nowością są soczewki okularowe dwuogniskowe Shamir DUO bez widocznego podziału na strefy do bliży. Specjalną grupą soczewek okularowych są soczewki dla dzieci, które mają mniejszą średnicę przez co są lżejsze i specjalne powłoki antyrefleksyjne.
Oferujemy Państwu markowe oprawki: Hugo Boss, Solano, Cube, Calvin Klein.

Osoby używające soczewek kontaktowych mogą u nas kupić soczewki dwutygodniowe Acuvue Oasys oraz soczewki jednodniowe Acuvue Moist i Acuvue TruEye firmy Johnson&Johnson. W swojej ofercie posiadamy również soczewki miesięczne Biofinity firmy CooperVision jak również płyny pielęgnacyjne do soczewek ReNu, ReNu MPS, SoloCare, Complete RevitaLens i Opti-Free.

Dla osób pragnących zmienić kolor swoich oczu mamy w swojej ofercie soczewki kolorowe FreshLook.


Istnieje możliwość uzyskania darmowych soczewek próbnych dobranych w czasie wizyty u Pani doktor okulisty Agnieszki Koziak-Dołkowskiej. Noszenie soczewek kontaktowych jest szczególnie przydatne gdy uprawiamy różne dyscypliny sportowe.


Współpraca z optykiem powoduje że wykonane okulary korekcyjne na podstawie recepty lekarza są objęte gwarancją bezpłatnej wymiany soczewek okularowych w przypadku problemów z widzeniem po ponownej bezpłatnej wizycie u lekarza okulisty.

Gabinet okulistyczny lekarza medycyny Agnieszki Koziak-Dołkowskiej w Płońsku przy zakładzie optycznym wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny obsługiwany przez lekarza specjalistę z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy badania wzroku, badania okulistyczne dla kierowców, badania dna oka, leczenie jaskry i inne usługi medyczne. Opieką medyczną obejmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, z jednakowym zaangażowaniem, gdyż tylko perfekcyjnie i rzetelnie przeprowadzone badanie wad wzroku jest najlepszą i najskuteczniejszą szansą na wczesne wykrycie choroby oka i jego wyleczenie.Godziny przyjęć:

Poniedziałek

9.30 - 12.00

14.30 - 16.00

Wtorek

10.00 - 12.00

15.00 - 17.00

Środa

15.00 - 17.30

Czwartek

14.00 - 17.30

Piątek

9.30 - 13.00

Wróć do spisu treści