Płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych zakładzie optycznym w Płońsku - Salon Optyczny Piotr Dołkowski

OPTYK
OKULISTA
Przejdź do treści

Płyny pielęgnacyjne do soczewek kontaktowych zakładzie optycznym w Płońsku

SOCZEWKI KONTAKTOWE


Horien Multi-Purpose Solution to płyn, który świetnie nawilża i  odświeża soczewki. Płyn jest jałowym roztworem wodnym, który zawiera  bufor borowy, sól sodową i chlorek sodu. Świetnie czyści, dezynfekuje i  nawilża soczewki.
Sprzedajemy płyn w opakowaniach 500 ml, 360 ml, 120 ml, 60 ml.  
SOLO-care  AQUA to płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek  kontaktowych, który w szczególny sposób chroni je przed wysychaniem.  Dzięki temu Twoje oczy będą w pełni nawilżone przez cały dzień. Zawiera  Prowitaminę B5 i Sorbitol, które tworzą system HydroLock, gwarantujący  doskonałe nawilżenie soczewek kontaktowych. W porównaniu z innymi  płynami SOLO-care AQUA zapewnia soczewkom nawet do 90% lepsze  nawilżenie. Korzyści z używania tego płynu szczególnie odczują osoby, które często  przebywają w zadymionych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, zanieczyszczonym środowisku albo pracują długo przy  komputerze.
Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 90 ml.ReNu Multiplus to płyn wielofunkcyjny do pielęgnacji soczewek  kontaktowych, dzięki któremu możesz poczuć komfort noszenia soczewek jak  przy stosowaniu nowych soczewek każdego dnia. ReNu MultiPlus  otacza soczewki ochronną warstwą, wpływając na komfort ich noszenia  przez cały dzień. Przeznaczony jest do czyszczenia, spłukiwania,  dezynfekcji i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Stosowany  codziennie usuwa nagromadzone osady białkowe. Poznaj uczucie, jakie  towarzyszy noszeniu codziennie nowej pary soczewek.
Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 120 ml, 60 ml.


Renu MPS Multi-Purpose Solution to płyn wielofunkcyjny który jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób  o wrażliwych oczach. Płyn wielofunkcyjny Renu MPS Multi-Purpose  Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem. Służy do  codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania  wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.
Sprzedajemy płyn w opakowaniach 360 ml, 120 ml, 60 ml.
Wróć do spisu treści